Privatumo politika

Prieš naršant Vardynas.info svetainėje, primygtinai rekomenduojame perskaityti ir gerai susipažinti su šiuo dokumentu.

Svetainė Vardynas.info nekaupia jokios informacijos apie lankytojų asmeninius duomenis. Svetainėje nėra registracijos ar kitų identifikacijos priemonių, todėl visi lankytojai yra anonimiški.

Kuomet naršote Vardynas.info svetainėje, mes automatiškai galime rinkti tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat galime rinkti statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote ar kita svetainės naršymo informacija.

Slapukai

Vardynas.info, kaip ir daugelyje kitų svetainių, gali būti naudojami slapukai. Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli informacijos elementai, saugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį.

Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime tobulinti savo svetainę ir padaryti ją dar patogesnę savo lankytojams.

Jūs galite nustatyti savo įrenginius taip, kad jie priimtų visus slapukus, kad apie juos būtų pranešta arba niekuomet nepriimtų slapukų. Užblokavus slapukus, gali būti, kad jūs negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis bei neteksite prieigos prie visų ar dalies svetainės puslapių.

Išsamios informacijos apie slapukų valdymą ir blokavimą įvairiose naršyklėse galite rasti apsilankę svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Pažymime, kad mūsų svetainėje galite apsilankyti, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite užpildyti mūsų kontaktinę formą, tuomet turėsite patys suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę ir pan. Visuomet turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų.

Nuorodos į kitas svetaines

Svetainėje Vardynas.info gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus svetainę Vardynas.info, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti turimus duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į valstybės institucijų prašymą atskleisti lankytojų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba turite kitų klausimų, galite kreiptis el. paštu info@vardynas.info.